Vždy príjemná teplota

Neplýtvajte energiami, používajte SMART VYKUROVANIE

photo
Teplota vo Vašom dome sa Vám automaticky prispôsobí.

 

Systém TapHome automaticky vyhodnotí kedy je potrebné v dome teplotu znížiť alebo prestať vykurovať.

 

ZÓNOVÁ REGULÁCIA TEPLOTY

SMART zónový vykurovací systém umožňuje majiteľom domov regulovať teplotu každej miestnosti alebo zóny individuálne, čím maximalizuje pohodlie a minimalizuje náklady na energiu. Systém rozdelený do zón je možné prispôsobiť mnohým faktorom vrátane využitia miestnosti, osobných preferencií a podmienok prostredia. Najlepšie na tom je, že nemusíte používať žiadne termostaty.

 

PREPOJITEĽNOSŤ

Výhodou inteligentného kúrenia TapHome je jeho vzájomná komunikácia s inými technológiami v dome.  Systém prepojí Vaše kúrenie s tienením, vetraním, chladením, zvlhčovaním pre dosiahnutie dokonalého komfortu vo Vašom dome.

 

UČIACI SA ALGORITMUS

Systém sa naučí Vaše návyky, denné rituály a bez Vašich zásahov dokáže vyhodnotiť kedy je potrebné dom alebo miestnosť vykurovať a kedy zase je vykurovanie úplne zbytočné.

TapHome zaznamená všetky svoje úkony, vrátane regulácie teploty do prehľadných grafov. Takto budete mať dokonalý prehľad o spotrebe energií vo Vašom dome.

 

REŽIM NEPRÍTOMNOSTI

Odchádzate z domu na dlhšiu dobu? Tlačidlo „dovolenka“ Vám zníži teplotu na temperačnú úroveň, zníži výkon rekuperácie a nastaví žalúzie do dovolenkového režimu.  Systém preberá kontrolu nad celým domom, vrátane bezpečnosti a v prípade nežiadúcej situácie Vám podá informácie.