Dlhoročné skúsenosti sme preniesli do našich služieb, aby sme našich zákazníkov uspokojili na 100%

Staviate dom a uvažujete nad technológiami, ktoré budete potrebovať? Káblová klasika alebo nadčasový smart home? To sú otázky…a my na nich máme odpoveď! Spojili sme spoľahlivosť káblovej klasiky a nadčasovosť inteligentnej domácnosti do unikátneho riešenia. Navrhneme a zrealizujeme optimálne riešenie pre každého. Stovky zrealizovaných elektroinštalácií v rodinných domoch na Slovensku aj v Českej republike hovoria o našej precíznosti a spoľahlivosti. Spýtajte sa…radi pomôžeme nie len s riešením, ale aj s realizáciou práve Vášho projektu. Či sa rozhodnete pre jednu alebo druhú variantu sme tu pre Vás. Užite si komfort budúcnosti už teraz.

 

Najčastejšie
kladené otázky

V ktorej fáze budovania domu je vhodné riešiť automatizáciu?

Ideálne je osloviť nás už od prvej chvíle, keď sa rozhodnete, že chcete budovať dom - minimálne formou konzultácie. Vieme však pomôcť aj vo fáze, keď riešite elektroinštaláciu domu. V dnešnej dobe určite odporúčame inteligentnú elektroinštaláciu namiesto klasickej, aj keď máte pocit, že nemáte rozpočet na smart riešenie. Cenový rozdiel pri našej realizácii je však minimálny a moduly do vášho inteligentného domu môžete pridávať postupne, ako na to budete mať rozpočet.

V čom je káblové riešenie lepšie od Wi-Fi?

Riešenie inteligentného domu pomocou káblu má mnoho výhod. Stabilné pripojenie, žiadne nadbytočné žiarenie, žiadne baterky... Výhod je však omnoho viac, radi vám o nich povieme pri vašom záujme.

Čo všetko možno automatizovať pomocou TapHome riešenia?

Naši zákazníci najčastejšie automatizujú vykurovanie a chladenie domu, osvetlenie, tienenie, zabezpečenie domu či ovládanie brány. Možností je samozrejme viac, po konzultácii vám vieme lepšie poradiť, čo pomôže práve vašej domácnosti. Najlepšie na tom všetkom je, že systémy sú navzájom prepojené a "spolupracujú". Napr. kúrenie, vetranie a tienenie na základe nastavenia teploty automaticky reguluje jednotlivé prvky k vašej spokojnosti.

Nie je inteligentná domácnosť zbytočný luxus?

Je to prirodzený vývoj, nakoľko pri využívaní viacerých technológií v rodinnom dome je potrebné ich aj ovládať. Každá technológia má svoje ovládanie, ktoré TapHome dokáže prevziať. Je to ako keď si predstavíte smartfón a aplikácie v ňom - podobne TapHome predstavuje smartfón, ktorým viete jednotlivé zariadenia ovládať jednoduchšie. Inteligentný dom novej generácie môže ovládať práve tie prvky, ktoré prispejú ku komfortu vašej domácnosti. Vzdialené ovládanie sauny či bazéna je pre niekoho nepotrebný luxus, no automatizácia vykurovania či osvetlenia prispeje nielen na vašom pohodlí, ale prinesie úsporu energií. Je iba na vás, ktoré prvky považujete za dôležité a zahrniete ich do vášho domu.

V čom je TapHome riešenie jedinečné?

Riešenie inteligentnej domácnosti s použitím hardvéru a softvéru od TapHome nájdeme už takmer po celom svete. Hoci ide o slovenskú firmu, svojou kvalitou konkuruje aj drahším riešeniam. Prečo sme si teda vybrali TapHome na realizáciu inteligentných domov? CENA - chceme ponúkať praktické riešenie aj bežným ľuďom. Pohodlný a úsporný domov by mal byť dostupný pre všetkých. HARDVÉR - TapHome ponúka vlastný hardvér, ktorý je však kompatibilný aj s prvkami od iných výrobcov. SOFTVÉR - TapHome ponúka na ovládanie aplikáciu, ktorú môžete mať v smartfóne alebo tablete. TapHome je jediný smart home systém, v ktorom môžete vykonávať vlastné úpravy funkcionality. Je otvorený - integruje sa so všetkými zariadeniami vo vašej domácnosti.

Budem musieť všetko nastavovať a “hrať” sa s ovládaním?

Inteligentný dom novej generácie nie je o tom, aby sme sa s ním "hrali" a neustále menili nastavenie cez rôzne ovládače. Bežný prepočet užívateľského rozhrania v dome s klasickou elektroinštaláciou je cez 50 000 úkonov ročne. Úlohou TapHome je tento počet podstatne znížiť.