Ambientné osvetlenie, ktoré sa prispôsobí Vášmu bývaniu

photo
Správne naladené osvetlenie Vám zabezpečí dokonalý pôžitok.

 

Pri slovnom spojení ambientné osvetlenie si asi väčšina z Vás predstaví auto alebo TV. Ambientné osvetlenie dokáže zaujímavo zmeniť aj celkový dizajn a vnímanie prostredia v dome či byte.

Príchod autom domov vo večerných hodinách nemusí začať hľadaním diaľkového ovládača od brány v aute.

Stačí povedať „Hey Siri BRÁNA“ a automaticky sa počas otvárania brány rozsvieti príjazdová cesta z orientačného nočného osvetlenia na 100% intenzitu. Súbežne sa rozsvietia taktiež svetlá okolo chodníka zvýši sa intenzita osvetlenia pri vchode do domu.

Po otvorení vstupných dverí sa denná časť vysvieti z orientačného osvetlenia na 50% výkonu, čím sa v dome navodí harmonická večerná atmosféra. Automaticky sa zavrie bránavonkajšie svietidlá prechádzajú do nočného nerušivého osvetlenia.

Teraz Vás už čaká len vytúžený relax pri pokojnom teplom svetle, ktoré je samozrejme naladené na správnu intenzitu. Nasledujúci deň Vás ráno namiesto budíka prebudí postupne sa zvyšujúca intenzita osvetlenia a otváranie žalúzií.

Možnosti naladenia ambientného osvetlenia sú takmer neobmedzené, záleží len na Vašej predstavivosti čo, ako, kedy a kde bude svietiť.

Ambientné osvetlenie sa prispôsobí Vašim zvyklostiam a prítomnosti. Navolené ranné, denné, večerné alebo nočné režimy dokážu fungovať automaticky bez Vašich zásahov a zabezpečia zmenu farby aj intenzity svetla. 

 

Správne dávkovanie osvetlenia v miestnostiach je dôležité, aby ste sa doma cítili príjemne a uvoľnene.