Klasická elektroinštalácia

photo

Pozrite sa čo Vaša klasická elektroinštalácia nedokáže ak ju nemáte od nás.
S klasickou elektroinštaláciou sme sa stretli hádam všetci. Stlačením tlačidla pri
dverách zazvoní zvonček v dome, stlačením ďalšieho tlačidla zasvietim svetlo v predsieni a takto pokračujem až do kuchyne, kde zisťujem, že za mnou ostala cestička rozsvietených svetiel ku ktorým sa musím vrátiť a zhasnúť ich. Po príchode z práce je dom, čo do kúrenia v udržiavacom režime a tak moja ďalšia cesta pokračuje do technickej miestnosti, kde spúšťam kotol, prípadne v lete k oknám aby som si nastavil žalúzie cez ktoré ma slnko značne oslepuje. Situácia v noci je s osvetlením rovnaká a takto môžme pokračovať ďalej. Toto je klasický príklad rokmi overenej káblovej klasiky, ktorá za posledných 30 rokov nezmenila svoju vonkajšiu funkcionalitu. Jednoducho vypni-zapni. No je možné toto vypni -zapni ešte zjednodušiť?

             Prichádzame s návrhom síce klasickej káblovej elektroinštalácie no s revolučnými prvkami inteligentného riadenia. Ako si toto riešenie predstaviť? Aktuálne ste v štádiu výstavby a uvažujete o elektroinštalácii do rodinného domu. O rok či dva keď si budete zariadzovať interiér a dopĺňať exteriér si poviete: OK chcelo by to žalúzie, ktoré dotvoria celkový exteriérový vizuál a splnia moje požiadavky, čo do kvality a ceny, prípadne uvažujete o kúpe markízy na terasu. No nastáva problém…ako ich ovládať aby ste nebehali  od vypínača k vypínaču? Alebo ako zapojiť osvetlenie, kúrenie ci chladenie Vášho domu do celkového systému prvkov, ktoré viete ovládať? Máme pre Vás riešenie. Ako jediná spoločnosť na trhu ponúkame realizáciu klasickej elektroinštalácie s prípravou pre smart home. Teda káblová klasika spoľahlivo plní svoju funkciu až kým sa vo finále stavby  rozhodnete doplniť ju o ovládanie svetiel, žalúzií, kúrenia atď. Bez obáv…Váš dom je na túto zmenu pripravený.

            Čerešničkou tohto navrhu je cena! Klasická káblová elektroinštalácia s prípravou pre smart home od našej spoločnosti Vás nebude stáť viac ako klasická elektroinštalácia, ktorú ponúka možno aj Váš skúsenejší sused elektrikár. Aj Váš domov môže byť smart.

Vzorová cenová ponuka TU

Zaradili sme do našej ponuky základnú klasickú elektroinštaláciu.

Vzorová cenová ponuka TU