Solárny carport pre 2 auto

Obľúbený produkt na trhu obnoviteľných zdrojov energie – FOTOVOLTICKÝ PRÍSTREŠOK PRE 2 AUTÁ

Prístrešok na auto je určený na vonkajšiu montáž. Využíva modernú a inovatívnu technológiu, ktorá pomáha znižovať vnútorné straty a skutočné úspory na účtoch sa premietajú do znížených nákladov na energiu. Vďaka použitiu hliníka je konštrukcia nielen odolná, ale plní aj estetické funkcie a dokonale sa hodí do každého prostredia.

Solárne svetlo navyše chráni vozidlá pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami. Tento typ fotovoltaických panelov sa často používa ako jeden z najlepších spôsobov úspory energie. Používajú ich farmy aj maloobchodní zákazníci, ktorí majú vysoké výdavky na energiu. Tento produkt je možné rozšíriť aj o ďalšie funkčné prístrešky. Vlastný dizajn fotovoltaických prístreškov výrazne zvyšuje hodnotu nehnuteľnosti a zároveň chráni vozidlá na mieste.

Prístrešok pre auto je možné využiť aj ako nabíjaciu stanicu pre elektromobily. Mnohé modely majú zabudované nabíjacie stanice pre autá, čo otvára nové možnosti pre elektromobilitu.

Produkt úspešne spĺňa cieľ inštalácie FV panelov a vybudovania dodatočného, ​​krytého parkovacieho miesta pre autá. Prístrešok je vyrobený z hliníka vo forme univerzálnej konštrukcie. Za príplatok je možné prístrešok natrieť aj ľubovoľnou farbou.

Prístrešok váži približne 260 kg a má celkové rozmery 6700 x 5600 x 3000 mm.

Na Carport môžete nainštalovať 20 modulov, nastavených pod uhlom 5 stupňov sklonu, s dĺžkou 1640-1780 mm a šírkou do 1060 mm, alebo 12 modulov s rozmermi 1900-2300 mm a max. šírka modulu 1140 mm.